Ponúkame kvalitné stavebné práce a iné služby spojené s výstavbou a obnovnou bytových či rodinných domov.

Predstavuje komplexnú modernizáciu a rekonštrukciou všetkých stavebných a konštrukčných prvkov stavby s použitím lepších a modernejších technológií a materiálov. Od zateplenia obvodových stien, výmeny okien a vchodových dverí, rekonštrukcie a zateplenie strechy, sanácie balkónov alebo lódžií, revízie hromozvodov a elektroinštalácií, zateplenie stropu nad nevykurovanými priestormi, úpravy vstupu do bytového domu až po výmenu vnútorných rozvodov.

Najjednoduchším spôsobom je financovanie projektu realizácie vlastnými prostriedkami z fondu prevádzky, údržby a opráv. V podmienkach súčasnej ekonomickej reality však možno refinancovať len určitú časť nákladov. Pre vlastníkov bytov sa javí ako optimálne riešenie kombinácia vlastných a cudzích zdrojov financovania. Ponúkame viaceré možnosti refinancovania realizácie obnovy bytového domu vrátane dotácií zo Štátneho fondu rozvoja a bývania.

Odovzdaním diela a kolaudáciou sa realizované služby pre Vás nekončia. Bytový dom si vyžaduje starostlivosť v rámci ktorej Vám ponúkame služby post projektovej starostlivosti. Samozrejmosťou sú nadštandardné záručné podmienky.

Prečo práve my?

1.

Poradíme Vám vo všetkých fázach realizácie projektu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a s našimi skúsenými pracovníkmi vždy spoľahlivo nájdete vhodné riešenia.

3.

Používame iba kvalitné materiály doplnené moderným technickým vybavením a odborne vyškolenými pracovníkmi.

Udelené certifikáty a licencie na poskytované služby

Baumit open, Baumit kontaktný zatepľovací systém mineral, Baumit ProSystem, Baumit StarSystem EPS

Licencia na zhotovenie vonkajších tepelnoizolačných systémov BAUMIT

VIAC

Licencia na zhotovenie vonkajších tepelnoizolačných systémov STOMIX

VIAC

Licencia na zhotovenie vonkajších tepelnoizolačných systémov WEBER

VIAC

Licencia na zhotovenie vonkajších tepelnoizolačných systémov BEK

VIAC

Licencia na zhotovenie vonkajších tepelnoizolačných systémov PCI

VIAC